Tanie nocowanie od 10zł/noc

Data dodania: 30-01-2012

Wyświetleń: 228 (unikalne: 1)


Zapoznaj sie z ofertą Tanie nocowanie od 10zł/noc:

SUPER TANIO! 
Chciałbym gorąco zaprosić Państwa do pięknej, spokojnej górskiej miejscowości na letni wypoczynek! 

TYLMANOWA to druga co do długości wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim, w gminie Ochotnica Dolna. Jest to piękna miejscowość otoczona ze wszystkich stron górami i lasami, leżąca w dolinie rzeki Dunajec. 

Do wynajęcia trzy pokoje 3-osobowe (możliwość dostawki dla 4 osoby) na drugim piętrze domu jednorodzinnego ze wspólną łazienką na korytarzu. 

W domku mieszka spokojna i bardzo miła rodzina, a na podwórku można spotkac domowe i hodowlane zwierzęta m.in kózki, kury, indyki, kaczki, dwa kotki, gołębie.;) 

W każdym pokoju do dyspozycji naszych gości: 
stolik, krzesła, szafki na ubrania, czajnik elektryczny,, sztućce, naczynia, posciele,ręczniki, mydło, lodówka(znajdująca sie na korytarzu), butla gazowa z palnikiem. 
Jeden z pokoi posiada TV, dwa - balkony. 

Ponadto możliwość zrobienia grilla na ogrodzie, miejsce do zaparkowania samochodu. 

Tylmanowa posiada bezpośrednie połączenie autobusowe z Nowym Sączem, Nowym Targiem, Ochotnicą,Zakopanem oraz Krakowem. 

Nasz dom znajduje się tuż przy kamienisto-piaszczystej uroczej plaży nad rzeką Dunajec- z możliwoscią zapalenia ogniska, ok 10min spacerkiem od przystanku pks, sklepu, 15min od kościoła z zabytkową kaplicą. Ponadto 10 minut autobusem od Krościenka n/Dunajcem, gdzie można wybrać się na spacerkiem na ?Trzy Korony?, oraz 25 min do Szczawnicy-całorocznej miejscowości turystycznej gdzie można m.in. skorzystać ze spływu Dunajcem oraz wielu innych atrakcji oraz pieszo, bądź na rowerach można wybrać się na Słowację[[/b]/b]. 
POkoje są podzielone na kolory- pomaranczowuy, zielony i niebieski..;) 

Pokoje wynajmowane są tylko dla dziewcząt, bądź rodzin z dziećmi czy osób starszych( co do innych ofert proszę PYTAC:)) 

cena za osobę dorosła wynosi 18zł/noc, 
cena jednego noclegu dla dziecka do lat 7 wynosi 5zł[/i 
Powyżej 4 nocy, każda następna w promocyjnej cenie!!!-10 zł ! Około tygodnia przed przyjazdem pobieram zaliczkę w wysokosci 

1/3 kwoty wynajmu- dla pewności i zarezerwowania pokoi. ;)


Gospodarstwo, w którym oferujemy państwu wypoczynek, położone jest w malowniczej wiosce wypoczynkowej Tylmanowa, w sąsiedztwie Dunajca - jednej z najbardziej rozpoznawalnych rzek południowej polski, cenionej ze względu na swe walory turystyczno ? rekreacyjne. Niezaprzeczalną zaletą lokalizacji naszego miejsca jest fakt, że usytuowane jest ono po spokojniejszej stronie Dunajca, co sprzyja zarówno osobom preferującym spędzanie czasu na wędkowaniu, jak i tym wczasowiczom, którzy zdecydowanie chętniej odbyliby pełen niezapomnianych wrażeń spływ po Dunajcu. Tych pierwszych z pewnością ucieszy wiadomość, że Tylmanowa znana jest nie tylko rodzimym miłośnikom wędkarstwa, ale także zagranicznym gościom z całej Europy, ceniącym sobie bardzo obfitującą w pstrągi okolicę, co potwierdzili wielokrotnymi powrotami w te rejony. Jeśli nie jest więc państwu obce łowienie na muchę, a własnoręcznie złapany pstrąg należy do waszych ulubionych dań rybnych, to trudno o znalezienie lepszego miejsca do oddania się temu relaksującemu zajęciu od Tylmanowej. Ponadto, Tylmanowa urzeka mnogością i atrakcyjnością górskich szlaków. Spośród nich warto wymienić choćby ten, którym dostaniemy się na Lubań, czyli najwyższy szczyt Pasma Lubania, położonego w południowo-zachodniej części Gorców. To położone na wysokości 1225m wzniesienie warto odwiedzić nie tylko ze względu na przepiękne krajobrazy Tatr, Pienin i Beskidów rysujące się wokół tego punktu widokowego, ale w związku z tajemnicą spowijającą to miejsce. Jak mówi bowiem legenda, to właśnie tutaj setki lat temu okoliczni czarownicy toczyli ze sobą spory na zgromadzeniach ? jeden z nich był ponoć na tyle fatalny w skutkach, że po wypowiedzeniu przekleństwa przez jednego z baców-czarowników pod ziemię zapadło się całe stado owiec wraz z pilnującymi ich juhasami. Być może warto samodzielnie sprawdzić czy faktycznie 25 lipca, w dzień Św. Jakuba, spod ziemi słychać krzyki juhasów i dzwonki towarzyszących im owiec? Na szczycie zastaną państwo świetną bazę namiotową, gdzie istnieje możliwość wypożyczenia namiotów, jeśli akurat nie jest się w posiadaniu własnego. 


Z innych szlaków warto wspomnieć ten prowadzący na Błyszcz, gdzie dostaniemy się bezpośrednio z Tylmanowej. Szczyt warto odwiedzić między innymi przez wzgląd na obecność popiersia Jana Pawła II, upamiętniającego jego niezliczone podróże po Tylmanowej i okolicach ? zarówno o jego obecność, jak również nieodległej kapliczki w góralskim stylu, zadbał miejscowy oddział Związku Podhalan. Po zdobyciu Błyszczu oczom naszym ukazują się prawdziwe niezapomniane widoki innych szczytów okolicznych pasm ? Gorców, Beskidu Sądeckiego, Pienin, a także Tatr. Jeśli preferują państwo natomiast wycieczki pełne refleksji i nastroju, to ciężko o lepszą propozycję, niż udanie się trasą zmierzającą do Wzgórza Basta, którą miejscowa ludność przekształciła w drogę krzyżową. Jej zwieńczenie stanowi świetlisty krzyż dostrzegalny nawet po zmroku, co tylko potęguje niesamowity nastrój tego niepowtarzalnego obiektu.

 
 
10.00 zł - 18.00 zł


Adres: 34-460 Szczawnica, ul. Tylmanowa
Num. tel.: 503861786

pokaż email...
Tanie nocowanie od 10zł/noc Tanie nocowanie od 10zł/noc Tanie nocowanie od 10zł/noc Tanie nocowanie od 10zł/noc Tanie nocowanie od 10zł/nocFormularz kontaktowy


captchaBack to top