Dworek SPA Osada Wędrowca

Data dodania: 25-04-2012

Wyświetleń: 270 (unikalne: 1)


Zapoznaj sie z ofertą Dworek SPA Osada Wędrowca:

Dworek SPA Osada Wędrowca
Przywracamy zdrowie, odchudzamy skutecznie!

Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca nad polskim morzem, w którym czas płynie wolniej. Miejsca ciepłego, przyjaznego i magicznego, w którym zregenerujesz siły, nabierzesz energii do dalszej pracy, odzyskasz utracone zdrowie i zgubisz zbędne kilogramy. W naszej ofercie wczasów znajdują się m.in.:

- Dieta dr Dąbrowskiej
- Głodówka korzystna fizjologicznie - terapia dietą odciążającą
- Pobyty odchudzające przygotowujące do zabiegów chirurgii estetycznej 
- Strefa SPA & NATURA (zabiegi na twarz i ciało, świat masaży, ekologiczne linie kosmetyczne, sauna sucha i infra, jacuzzi) 
- Strefa Wellness (gimnastyka poranna na świeżym powietrzu nad brzegiem morza, gimnastyka oddechowa, stretching, pillates, body ball, ćwiczenia wzmacniające, nordic walking)
- Grupowe zajęcia relaksacyjne z psychoterapeutą
- Wykłady z zakresu żywienia

Nasz Dworek to miejsce również dla tych, którzy w spokoju i harmonii pragną spędzać swój wolny czas. Hotel położony jest przy pięknym nadmorskim klifie. Jest historyczną ozdobą regionu. Bliskość portu rybackiego i piękne piaszczyste plaże są dodatkowym magnesem przyciągającym turystów pragnących odpoczynku od zgiełku i hałasu dużych aglomeracji.

Dogodny dojazd do Gdyni i całego Trójmiasta oraz bliskość morza sprawia, iż jest to idealne miejsce dla osób podróżujących w interesach jak i gości przyjeżdżających by cieszyć się urokami nadmorskiego klimatu.

 
 
78.00 zł - 220.00 zł


Adres: 81-289 Kosakowo, ul. Szkolna 23
URL: http://www.osadawedrowca.pl
Num. tel.: 58 351-14-72 lub 600-290-190

pokaż email...
Dworek SPA Osada Wędrowca Dworek SPA Osada Wędrowca Dworek SPA Osada Wędrowca Dworek SPA Osada WędrowcaFormularz kontaktowy


captchaBack to top