Ośrodek wypoczynkowy WEZAJ

Data dodania: 18-06-2012

Wyświetleń: 316 (unikalne: 1)


Zapoznaj sie z ofertą Ośrodek wypoczynkowy WEZAJ:

WEZAJ to doskonały wybór umożliwiający spędzanie wolnego czasu w Krainie 100 Jezior, na łonie natury, wśród pięknych krajobrazów Puszczy Noteckiej i korzystanie z kąpieli wodnych lub słonecznych.

WEZAJ stanowi też świetną bazę wypadową do wycieczek pieszych i rowerowych. Przeprawa promowa, hodowla bawołów wodnych, przejazdy bryczkami, jazda konna, grillowanie czy zabawy przy ognisku to tylko niektóre z atrakcji dla całej rodziny. Jeżeli jednak zapragniecie chwil tylko we dwoje, wieczory przy kominku powinny podgrzać atmosferę i wprowadzić Was w intymny nastrój.

 

Dla najmłodszych na terenie ośrodka znajduje się „ Zaczarowany ogród” z trampoliną, huśtawką, zjeżdżalnią, piaskownicą, domkami ogrodowymi LITTLE TIKES położonymi w zacienionym miejscu pomiędzy sklepieniami krzewów. Dla dzieci nieco starszych przygotowaliśmy GRĘ PLENEROWĄ „MAŁY ODKRYWCA” – z nagrodami.

 

Dla aktywnych przygotowaliśmy w ofercie: szachy plenerowe, tenis stołowy, boisko do siatkówki, ścieżki rowerowe i piesze w pobliżu ośrodka, możliwość jazdy konnej, przejażdżki bryczką i amfibią. Korzystamy z  plaży nad jeziorem Barlin oddalonej 350 m od ośrodka.

 

Posiadamy również bogatą ofertę dla wędkarzy. W pobliżu ośrodka znajdują się liczne zarybione jeziora, łowiska i rzeka Warta, które są prawdziwym rarytasem dla zapalonych wędkarzy. Istnieje możliwość wykupienia zezwolenia na wędkowanie.

 

Preferujemy także pobyty dla gości z pieskami.

 

Ponadto dla wczasowiczów przygotowaliśmy mapki najbliższej okolicy do zwiedzania oraz atrakcjami turystycznymi.

 

Malownicze widoki, spokojna okolica i świeże powietrze  to podstawowe elementy sprzyjające udanemu wypoczynkowi.

 
 
30.00 zł - 54.00 zł


Adres: 64-400 Międzychód, Zatom Nowy 18 B
URL: http://www.wezaj.pl
Num. tel.: 695694040

pokaż email...


Formularz kontaktowy


captchaBack to top