GO4HOLIDAY

Data dodania: 05-07-2012

Wyświetleń: 175 (unikalne: 1)


Zapoznaj sie z ofertą GO4HOLIDAY:

Oferujemy Państwu komfortowy, usytuowany w cichej okolicy, elegancki, o wysokim standardzie wykończenia, bogato wyposażony dwupokojowy apartament, max dla 4 osób dorosłych oraz dziecka. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w 2008 roku.

Apartament składa się z:

salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, płytę elektryczną, czajnik elektryczny, naczynia stołowe, sztućce i garnki. W salonie znajduje się dwuosobowa rozkładana kanapa, w części jadalnej stół rozkładany i cztery krzesła, krzesło do karmienia dziecka z możliwością zrobienia krzesła i stolika dziecinnego, szafa w zabudowie oraz telewizor (telewizja kablowa), DVD i wieża stereo.
sypialni z podwójnym łóżkiem i łóżeczkiem dziecinnym,łazienki z kabiną prysznicową, umywalką, WC oraz szafką łazienkową.

Dodatkowo w ofercie pościel, ręczniki (4 komplety dla dorosłych oraz 1 dla dziecka), sanki dziecinne oraz zabawki i książeczki.

Z salonu jest wyjście na balkon z przepięknym widokiem na góry. Na balkonie istnieje możliwość rozłożenia kompletu wypoczynkowego oraz stołu będącego na wyposażeniu.

Okna apartamentu wychodzą na stronę południową, co zapewnia nasłonecznienie do późnych godzin wieczornych. Rolety wewnętrzne zabezpieczają przed nagrzaniem mieszkania.

Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym, monitorowanym z ochroną 24h. Wejście główne do budynku zamykane na indywidualny klucz. Budynek wyposażony jest w windę, a każdy apartament posiada oddzielny schowek na narty.Oferujemy Państwu komfortowy, usytuowany w cichej okolicy, elegancki, o wysokim standardzie wykończenia, bogato wyposażony dwupokojowy apartament, max dla 4 osób dorosłych oraz dziecka. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w 2008 roku.

 

 
 
120.00 zł - 200.00 zł


Adres: 33-380 Krynica Zdrój, KRASZEWSKIEGO 177 m. 34
URL: http://www.go4h.pl
Num. tel.: 502 737 242

pokaż email...
GO4HOLIDAY GO4HOLIDAY GO4HOLIDAY GO4HOLIDAY GO4HOLIDAY GO4HOLIDAYFormularz kontaktowy


captchaBack to top