Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu

Data dodania: 26-12-2016

Wyświetleń: 237 (unikalne: 1)


Zapoznaj sie z ofertą Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu:

WYPOCZYNEK I NOCLEGI NAD JEZIOREM POWIDZKIM U PIOTRA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO WODY I CZARTER JACHTU W OSTROWIE NAD ZATOKĄ PAPROĆ W GMINIE POWIDZ NA TERENIE POWIDZKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO W WOJ. WIELKOPOLSKIM
NOCLEGI W :
Domku Drewnianym przedzielonym na dwa niezależne pokoje i każdy z bezpośrednim wyjściem na ogród - posesję tj. 2 pokoje 4 i 5 osobowe.
Domek Okrągły tzw. Jurta Mongolska dla 2 do 6 – osobowej rodziny.
Domek indiański tzw. Tipi indiańskie 4 i 5 osobowe.
Jacht żaglowy kabinowy Mak 707 dla 2 do 7 os. załogi (mogą spać 2 do 4 osoby).
Wyposażenie pokoi - lodówka, kuchenka 2-palnikowa, czajnik, telewizor, radio, leżak lub krzesło turystyczne, lampka nocna, naczynia, garnki, sztućce, itp.
Sanitariat obok domku - łazienki, toalety, wc, prysznice, toi-toi, dodatkowa atrakcja prysznic zewnętrzny itd.
Atrakcje nad jeziorem - rowerek wodny, kajak dwuosobowy, łódka wiosłowa, plaża, pływanie, kąpiele, nurkowanie, hamak, huśtawka, pomost stały i dwa pomosty pływające tzw. tratwy, wędkowanie, wędzarnia np. do złowionych ryb, grill, ognisko w tipi, piłka siatkowa i koszykówka, ringo, rowery, spacery po lesie, na przełomie sierpnia i września możliwość zbierania grzybów, zrywanie winogron, czarnej porzeczki, wczesną wiosną lub późną jesienią wykopywanie topinamburów i inne atrakcje.
Możliwość parkowania samochodu na terenie posesji
W pobliżu: turystyczna kolejka wąskotorowa, jazda konna, szlaki rowerowe, sklep spożywczy, restauracja, bar i firma cateringowa z domowymi obiadami.
W odległości ok. 33 km Gniezno, dalej Lednica i Biskupin,
w przypadku zainteresowania proszę dzwonić pod nr telefonu 606 330 630 .
Internet www.ostrowo.turystyka.pl
Zapraszamy!

 
 
  • Dostęp do kuchni
  • Dostęp do lodówki
  • Grill
  • Miejsce na ognisko
  • Ogród
  • Parking
  • Piaskownica
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Sprzęt plażowy
  • Telewizor / sala telewizyjna
domek drewniany tzw. strzecha drewniana dla max 9 osób 0.00 zł - 0.00 zł
domek okrągły tzw jurta mongolska dla 6 osób0.00 zł - 0.00 zł
Domek indiański tzw. tipi dla max 5 osób0.00 zł - 0.00 zł


Adres: 62-430 Powidz, Ostrowo
URL: http://www.ostrowo.turystyka.pl
Num. tel.: 606330630
Tel. kom.: 606330630

pokaż email...
Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu Wypoczynek i noclegi nad jeziorem powidzkim u Piotra z bezpośrednim dostępem do jeziora i czarter jachtu

Formularz kontaktowy


captchaBack to top